MİLGÜÇ

Milgüç; iş kazalarında, doğal felaketlerde, halkımızın uğrayabileceği kazalarda, can kaybını ve maddi hasarı önlemek, askerin muharebe alanında ve güvenlik güçleri operasyonlarında muharebenin gücünü artırmak, yaşam alanlarında insanı ve doğayı korumak için firmamızın oluşturduğu bir markamızdır.

ALFOEX

Alfoex; uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sektöründe vermiş olduğu hizmetleriyle çözüm merkezi olma idealini başarıyla gerçekleştirmiş ve bu idealini istikrarlı ve kararlı büyümeyle yıllara yayma gayretini prensip haline getirmiş olmanın gururuyla sektöründe öncü özgün ve dinamik yapısıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Alfoex & Milgüç uzun yıllara dayanan tecrübesiyle çözüm merkezi olma idealini başarıyla gerçekleştirmiş ve bu idealini istikrarlı ve kararlı büyümeyle yıllara yayma gayretini prensip haline getirmiş olmanın gururuyla sektöründe öncü özgün ve dinamik yapısıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Gelişen ülkemizde amacımız; iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemini kapsayan ve ana hedefi can ve mal kaybını, oluşabilecek maddi hasarı minimuma indirmektir.

VİZYONUMUZ

Alfoex & Milgüç yeni ürünlerin ve üretim süreçlerinin geliştirilmesi, yeni pazarlara girilmesi, şirketimizin önümüzdeki dönemde gerçekleştireceği hedeflerinden sadece birkaçıdır.

Yine önümüzdeki süreçte, kaliteli ürün ve hizmet üretimimiz devam ederken, bu ürün ve hizmetin müşterilerimizin istediği koşullarda ve onların ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olması en önemli önceliğimiz olmaya devam edecektir.

Yıldırımlar Sanayi Sitesi, İnönü Mah. 1738. Cad. No:1/6 Yenimahalle/ANKARA